Ernestová Lucie - HONBA ZA POKLADEM

Kód produktu:STK213
 • Výrobce: Ernestová Lucie
 • Kat. číslo výrobce: HR500
 • Záruka (měsíců): 24
 • 125,00 Kč

  Ernestová Lucie - Honba za pokladem

  Zábavná hra do lesa, na zahradu i do bytu pro děti od 4 let

  V krajině nebo v lese někdo z dospělých nebo starších dětí - STRÁŽCE POKLADU - vyznačí trasu z fáborků až k ukrytému pokladu.

  Po trase schová karty tak, aby byly částečně vidět a jejich úkryt označí do vzdálenosti 1,5m fáborkem jiné barvy.

  Honba může začít. Rozhodněte se, jestli budete plnit úkoly a, b, c nebo d. Vydáte se i se STRÁŽCEM POKLADU po trase a po nalezení karty splníte jeden úkol. Vyjmenovávací otázky plní děti společně a ostatní úkoly jednotlivě nebo podle rozhodnutí strážce pokladu. Ten kontroluje správnost odpovědí nebo může hádankou napovědět správnou odpověď.

  Základem hry je 16 karet vždy se 4 otázkami rozdělených do 4 kategorií: Země - znalosti o přírodě, Voda - znalosti o světě lidí, Oheň - dovednosti, Vzduch - znalosti o mně a o lidech. Je tam vpašováno pár vyzvědačských otázek, jako např. tvoje dobré a špatné vlastnosti apod.

  U vyjmenovávacích otázek jsou stanoveny počty pro předškoláky červeně a školáky modře.

  Pro jednu hru stačí plnit jen 8 úkolů a ty ostatní nechat na příště, aby se hra neomrzela. Hra má i další varianty pro hraní na zahradě i v místnosti. Určitě se vám bude na prázdniny hodit.

  Honbu za pokladem hrajeme s klukama už několik let a mě už přestalo bavit pokaždé vypisovat kartičky s úkoly. Tak jsem to udělala pro jednou pořádně:))) Pravda nejvíc je na tom baví hledání pokladu, fáborků a kartiček... mě zas baví to plnění úkolů:)

  Třeba jaký veselý minipříběh vymyslí na slova: babička, ufon, talíř...

  P.S.: Poklad není součástí balíčku!  < Zpět do nabídky